Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČLŽ U14 C: FC Rokycany - Motorlet 2:8

Zápas: 3.kolo nadstavbové části ČLŽ U14 C, neděle 19.4.2015 od 11:45h, hřiště FC - tráva č.1 (2). Sraz v 10:30h na FC.
Nominace: Klička, Pražský, Lang, Bešta, Holek, Hubert, Drábek J, Spěváček, Mulač, Praum, Trnka F, Trnka D, Šrámek, Drábek M, Pittner, Vimr.
Nehrají: Lodl - hraje za Radnice * Zranění - Šavel, Pfeifer, Lukš *  Volno - Tománek.

FC Rokycany - FK Motorlet Praha  2 : 8  (1:2)

Branky (asistence):
25' Hubert (Holek), 65' Hubert (Praum)
Střely na branku:
-----
Šance neproměněné:
-----
Hodnocení zápasu:
Mistrovský zápas na hlavním hřišti při krásném počasí, byl pro nás další lekcí z fotbalových dovedností. Ty ale bohužel předvádělo mužstvo Motorletu. Jako už po několikáté, obdržíme branku hned na začátku utkání a nejinak tomu bylo i dnes. Rozdíl oproti ostatním zápasům byl, že jsme dostali góly dva a to ještě soupeř nedokázal proměnit několik dalších vyložených šancí. My jsme začali hrát až v půli 1.poločasu a výsledkem byl gól Huberta v 25' (1:2). O poločasové přestávce jsme hráče nabádali k větší aktivitě a k odpovědnosti v úvodu 2.poločasu, ale většina kluků zřejmě "nerozumí česky", protože jsme inkasovali hned 2 branky do 3 minut 2. poločasu. Tato část hry už byla z naší strany zbytečná a na hřišti dominovali hráči z Prahy. Světlou vyjímkou byla 2. branka Huberta v 65' (2:7) a jeho velmi dobrý výkon v celém utkání. Jinak jsme zklamali a odehráli špatné utkání. Zarážející je jak se jednotlivci bojí hrát fotbal a vyhýbají se osobním soubojům, zřejmě by je něco mohlo bolet! A další velký rozdíl mezi námi a ostatními mužstvy je v tom, že oni si většinou váží soutěže, kterou můžou hrát a obětují tomu maximum jak na hřišti tak mimo něj. Kdežto pro nás je to jen možnost pochlubit se kamarádům a v Rokycanech buďte rádi, že za vás hrajeme. A kdyby trenéři po nás chtěli moc práce v tréninku a nebo v zápase, tak mi máme v záloze ještě mateřský oddíl a nebo jiný sport či kroužek, kde toho po nás moc nechtějí. Karel Pittner, frustrovaný trenér.
Sestava:
Klička (2)
Bešta (2)  *  Praum (3)  *  Trnka D.(3)  *  Trnka F.(3)
Spěváček (3) / 39' Lang (3)  *  Pražský "C"(2) 
Šrámek (3)  *  Mulač (4) / 39' Drábek J. (4)  *  Drábek M.(3) / Holek (3)
Hubert (1)
Číslo v závorce je hodnocení výkonu hráčů trenérem (1-nejlepší, 5-nejhorší). Hráč za lomítkem je střídající hráč a čas, kdy přišel do hry.
Tabulka:
odkaz: http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/rk-cechy/souteze.asp?soutez=002FCS

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář